O nas

Projektujemy z wartością – od ponad 40 lat

JAVRO GROUP® jest polskim producentem personalizowanych kalendarzy, notesów biznesowych i reklamowych oraz ekskluzywnych gadżetów i produktów ze skóry. 

Łącząc tradycję i ponad 40-letnie doświadczenie w branży z najnowszymi technologiami produkcyjnymi, tworzymy projekty odważne, świeże i wartościowe, zrywające z opatrzonymi formami. Zależy nam, aby dostarczane produkty w 100% odpowiadały celom biznesowym Klienta. Pracujemy z zaangażowaniem i sercem. Kochamy to, co robimy. Podejmujemy się najbardziej wymagających i nietypowych zleceń.

JAVRO GROUP® to

40 lat.svg
Ponad 40 lat doświadczenia

Nieprzerwanie od ponad 40 lat dostarczamy wysokiej jakości produkty. Znamy się na tym co robimy i kochamy to robić.

polska produkcja.svg
Polska produkcja

W naszej pracy stawiamy na lokalnych dostawców i partnerów. 

UE.svg
Działamy w całej Europie

Współpracujemy zarówno z krajowymi jak
i zagranicznymi agencjami reklamowymi. 

pełna personalizacja.svg
Pełna personalizacja

Stawiamy na indywidualność. Każdy element naszych produktów możemy dopasować pod Ciebie. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Marki własne

Dążymy do perfekcji w wąskich obszarach, dlatego w ramach JAVRO GROUP® rozwijamy marki własne. Każda jest wyspecjalizowana w produkcji konkretnych rozwiązań. Posiadamy własną, nowocześnie wyposażoną introligatornię przemysłową, w której oprawiamy i uszlachetniamy dostarczane produkty.

Blisko agencji reklamowych

Współpraca z agencjami reklamowymi zajmuje kluczowe miejsce w naszej strategii działania i rozwoju. W ciągu kilkudziesięciu lat istnienia, realizowaliśmy projekty dla ponad 400 agencji reklamowych z całej Polski i UE. Jesteśmy zaufanym partnerem, działającym według sprawdzonego w wieloletniej praktyce modelu współpracy. Obsługujemy zarówno zlecenia stałe, jak i jednorazowe. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, świetnie przygotowany zespół, wiedzę biznesową i pomysły, które wykraczają poza utarte schematy. Przekonaj się.

Wróć do góry